Słodki prezent na dzień dziecka

Każde z nas ma chodź trochę dziecka w sobie. W tym szczególnym dniu jakim jest dziecka zawsze chcemy obdarować nasze pociechy, by wywołać uśmiech na ich twarzach. Moje dzieci najbardziej cieszą niespodzianki. W tym roku zastanawiałam się jak je zaskoczyć w ten szczególny dla nich dzień. Postanowiłam, że szczególną radochę da im jakaś tajemnicza paczka, która adresowana będzie tylko dla nich. O pomyśle wręczania koszy prezentowych usłyszałam już rok temu w firmie. Stały się one częstym prezentem dla pracowników czy kadry kierowniczej. Kiedyś zainteresowana tematem odwiedziłam stronę Tokante. Chciałam sprawdzić co mogę znaleźć w ich ofercie. Już wtedy natknęłam się na personalizowane zestawy upominkowe dla dzieci. I od tego czasu utkwiło mi to w pamięci.

Postanowiłam, że dla moich brzdąców, którzy są strasznymi łasuchami zamówię zestawy skomponowane z słodyczy kinder. Dodatkowo do każdego zestawu dobrałam sobie pluszowego misia, który miał zostać na pamiątkę. Zestawy prezentowe dla dzieci prezentowały się świetnie na stronie tej firmy i byłam bardzo ciekawa jak wyglądają w rzeczywistości. Od razu powiem, że się nie zawiodłam. W dzień dziecka z niecierpliwością czekali na tajemniczą paczkę. W końcu kurier zapukał do naszych drzwi, a oni ruszyli i ekspresowo pootwierali przesyłkę jeszcze zanim zdążyłam podpisać odbiór. Ku mojemu zdziwieniu wszystko było wręcz identycznej jak na zdjęciach! A dzieci cieszyły się jak szalone!

Warto było widzieć tak duży uśmiech na ich twarzach i wdzięczność. Myślę, że dużą rolę w tym prezencie grało wyczekiwanie na prezent-niespodziankę. Mimo to szczególnie muszę podkreślić jak bardzo jestem zadowolona z tego jak prezentował się zestaw słodyczy. Na pewno jeszcze nieraz skorzystam z usług doręczenia koszy podarunkowych.